footer_logo_ico

Гарантийные сроки по брэндам

Гарантийные сроки по брэндам

БРЕНД Гарантийный период
Cannondale

Рама - пожизненная гарантия на производственный брак

оборудование - 1 год

Cannondale рамы для экстремального спорта 3 года
Cannondale рамы из резервного фонда (раздел меню "рамы") 14 суток
Giant

Рама - пожизненная гарантия на производственный брак

оборудование - 1 год

Merida

Рама – пожизненная гарантия на производственный брак

оборудование - 1 год

Marin

Рама – пожизненная гарантия на производственный брак (5 лет карбон и подвесы)

оборудование - 1 год

Schwinn, Electra

Рама - пожизненная гарантия на производственный брак

оборудование - 6 месяцев

Pride

Рама - 3 года на производственный брак или 5 лет при условии регистации на сайте

оборудование - 1 год

CUBE

Рама - 5 лет

оборудование - 1 год

Bryton компьютеры GPS 1 год

ABUS – 2 роки. Гарантія не розповсюджується на замки зі слідами втручання в конструкцію або спробами злому. Також не є гарантійним випадком проблеми, пов'язані з неправильним доглядом – наприклад, змащування циліндру замка змазкою ланцюга.

SKS Germany – 5 років. Як і у випадках з іншими брендами, не приймаємо гарантійні претензії, які пов'язані із падіннями, дтп та іншими випадками неправильної експлуатації. 

Brooks England – 2 роки. Розширена гарантія 10 років надається на шкіряні сідла за умови реєстрації сідла на головному сайті Brooks.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО ще на етапі продажу пояснити клієнтам особливості експлуатації сідла з натуральної шкіри! Неналежний догляд, особливо наслідки намокання та неправильного висушування, не є підставою для заміни сідла.

Шкіряні сідла Brooks мають "гамачну" конструкцію, де правильно натягнутий верх є критично важливим – основна причина тріснутих рамок на цих сідлах – неприроднє навантаження на рамку через надміру розтягнутий верх. Якщо клієнт своєчасно не підтягував шкіряний верх, виробник відмовляє в заміні сідла.   

Також треба розуміти, що сідла виготовляються вручну і двох ідентичних сідел просто не існує – незначні асиметричності шкіряного верху і розбіжності в заклепках завжди присутні. Якщо клієнт хоче ідеально симетричного сідла з бездоганним верхом – це не про шкіряний Brooks.

Що стосується сідел Cambium, іноді металева рамка може скрипіти, контактуючи із композитним матеріалом задньої пластини. Виробник вважає це конструктивною особливістю і не приймає такі рекламації. 

Не визнаються гарантійними випадками тріснуті карбонові рейки, які були встановлені в неправильний підсиділ чи затягнуті з надмірним зусиллям. Обмеження ваги райдера для карбонових рейок – 100 кг.

Шкіряні обмотки Brooks мають клеєний шов, оскільки не існує вирізок натуральної шкіри потрібної довжини. При їх намотуванні необхідно бути уважним, щоб шов не розійшовся від надмірного натягу. Некваліфіковане встановлення обмотки не є підставою для гарантійної заміни.